
влевовправо
Контейнер Ємність вставна велика Скриня 375х235х175мм Чорна
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 977
159 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (50) 208-46-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вставний великий контейнер 375х235х175мм
Для правильної організації будь-якого робочого місця дуже важливим є порядок і впорядкованість. Наприклад, у майстерні чи гаражі, гайки, цвяхи чи будь-які інші дрібні деталі повинні лежати одному місці. Ми пропонуємо вам вставний пластиковий контейнер різних кольорів. У них можна скласти абсолютно все і розмістити або на поличці або на робочому столі.

Матеріал: Пластик
Розмір: 375х235х175мм
Навантаження до 15 кг
Колір: Чорний, Синій, Теракотовий
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Ємність |
| Застосування | Універсальне |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 375 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Висота | 175 мм |
| Країна виробник | Україна |
- Ціна: 159 ₴








